
Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
★★★★★ 5.0 · 3.783 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.259,16 TL | Son güncelleme: 23 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 2167177 |
| Barkod | 840276163517 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Byron 2.0 |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 296 g |
| Boyutlar | 18.3 H x 8.3 W x 8.0 L cm |
| Sıcak Tutma | 6 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Karamel Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.155,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Koyu Gri Termos | 470ml
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Byron Pro Snapseal Termos Bardak - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Byron Pro Snapseal Termos Bardak - Kırmızı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Byron Pro Snapseal Termos Bardak - Beyaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.59L
En Düşük Fiyat: 1.434,63 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Yeşil Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 902,87 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 991,73 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





