1.434,63 TL 7 saat önce ★ 5.0 (3.789)
Satın Al
Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.59L
★★★★★ 5.0 · 3.789 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.434,63 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 2155589 |
| Barkod | 840276163319 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Byron 2.0 |
| Hacim | 590 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 322 g |
| Boyutlar | 20.5 H x 8.3 W x 8.0 L cm |
| Sıcak Tutma | 7 saat |
| Soğuk Tutma | 18 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |
İlgili Ürünler

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.266,47 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.179,05 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Karamel Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.304,13 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





