991,73 TL 7 saat önce ★ 4.4 (51)
Satın Al
Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Pembe Termos | 0.47L
★★★★★ 5.0 · 1.254 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 991,73 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
991,73 TL 24 saat önce ★ 5.0 (1.254)
Satın Al1.349,00 TL 16 saat önce
Satın Al1.349,00 TL 8 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 2095638 |
| Barkod | 840276159558 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Huron |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Pembe |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 19 H x 8.3 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Yeşil Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 16 saat önce

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 902,87 TL | Son güncelleme: 16 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 16 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.259,16 TL | Son güncelleme: 24 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce





