999,00 TL 1 gün 8 saat önce ★ 5.0 (662)
Satın Al
Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Yeşil Termos | 0.47L
★★★★★ 5.0 · 662 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.308,53 TL 1 gün 8 saat önce ★ 4.5 (19)
Satın Al1.349,00 TL 1 gün 0 saat önce ★ 3.0 (1)
Satın Al1.349,00 TL 1 gün 8 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 2095636 |
| Barkod | 840276159534 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Huron |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 19 H x 8.3 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 837,66 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce

Contigo Huron Snapseal™ Thermal Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 991,73 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.266,47 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.179,05 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce





