2.600,00 TL 4 saat önce ★ 4.0 (2)
Satın Al
Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Gri Termos | 0.47L
★★★★☆ 4.0 · 2 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 2.600,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 2115522 |
| Barkod | 840276162442 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Luxe |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 21.2 H x 7.4 W x 7.4 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Siyah Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Gri Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





