2.250,00 TL 18 saat önce ★ 5.0 (2.885)
Satın Al
Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
★★★★★ 5.0 · 2.885 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 18 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.250,00 TL 1 gün 3 saat önce
Satın Al2.399,00 TL 18 saat önce ★ 4.3 (93)
Satın Al2.399,00 TL 1 gün 3 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 2106223 |
| Barkod | 840276161780 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Luxe |
| Hacim | 360 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 286 g |
| Boyutlar | 18.2 H x 7.4 W x 7.4 L cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 10 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme:

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Siyah Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Gri Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme:
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.179,05 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.256,87 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





