1.980,00 TL 6 saat önce ★ 5.0 (1.278)
Satın Al
Contigo Metra Transit Mug - Gri Termos | 0.47L
★★★★★ 5.0 · 1.278 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.980,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 2095402 |
| Barkod | 840276159329 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Metra |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 21.5 H x 7.8 W x 7.8 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Metra Transit Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.266,47 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.179,05 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





