1.749,00 TL 59 dakika önce ★ 5.0 (2.188)
Satın Al
Contigo Pinnacle 0.3L SS Mug - Çelik Termos Bardak - Blue
★★★★★ 5.0 · 2.188 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 2095408 |
| Barkod | 840276159381 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | West Loop |
| Hacim | 300 ml |
| Renk | Blue |
| Ağırlık | 266 g |
| Boyutlar | 16.3 H x 8.9 W x 7.8 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 10 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Pinnacle 0.3L SS Mug - Çelik Termos Bardak - Gümüş
En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
İlgili Ürünler

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Siyah Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.719,20 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Mor Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.744,31 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Gri Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.149,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.836,11 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Kırmızı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.149,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Contigo West Loop Autoseal™ Travel Mug - Turuncu Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.719,20 TL | Son güncelleme: 11 saat önce





