2.599,00 TL 13 saat önce ★ 5.0 (3)
Satın Al
Contigo Streeterville Tumbler - Pipetli Termos Bardak - Beyaz | 1.2L
★★★★★ 5.0 · 3 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.799,00 TL 5 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 2217786 |
| Marka | Contigo |
| Koleksiyon | Streeterville Tumbler |
| Hacim | 1200 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 560 g |
| Boyutlar | 32.5 H x 14.5 W x 10.9 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 28 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Contigo Streeterville Tumbler - Pipetli Termos Bardak - Antrasit | 1,2L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Streeterville Tumbler - Pipetli Termos Bardak - Mercan | 1,2L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Streeterville Tumbler - Pipetli Termos Bardak - Mavi | 1,2L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Streeterville Tumbler - Pipetli Termos Bardak - Acik Yeşil | 1,2L
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce
İlgili Ürünler

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Mavi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Contigo Luxe Autoseal™ SS Travel Mug - Kahverengi Termos | 0.36L
En Düşük Fiyat: 2.254,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Pembe Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Antrasit Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.266,47 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Turkuaz Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.179,05 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Contigo Byron 2.0 Snapseal™ Travel Mug - Mavi Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.323,02 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





