1.529,00 TL 1 saat önce ★ 5.0 (19)
Satın Al
Laken 0.5L Neopren Kılıflı Çelik Termos - Jirafa Pink
★★★★★ 5.0 · 19 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LKY1800.05J |
| Barkod | 8412544040657 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Summit |
| Hacim | 500 ml |
| Renk | Jirafa Pink |
| Ağırlık | 328 g |
| Boyutlar | 22 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 24 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Laken 0.5L Neopren Kılıflı Çelik Termos - Chupi
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

Laken 0.5L Neopren Kılıflı Çelik Termos - Jumping
En Düşük Fiyat: 1.250,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
İlgili Ürünler

Laken Summit Çelik Termos - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Açık Mavi | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Haki | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Sarı | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce





