1.229,00 TL 48 dakika önce ★ 5.0 (20)
Satın Al
Laken 0.75L Basic with Flow Cap Paslanmaz Çelik Matara - Gri
★★★★★ 5.0 · 20 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 48 dakika önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LKBSF75 |
| Barkod | 8412544048660 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Summit |
| Hacim | 750 ml |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 411 g |
| Boyutlar | 29 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 24 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
İlgili Ürünler

Laken Summit Çelik Termos - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Açık Mavi | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Haki | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Sarı | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce





