1.268,00 TL 6 saat önce
Satın Al
Laken 1L Basic with Flow Cap Paslanmaz Çelik Matara - Gri
En Düşük Fiyat: 1.268,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LKBSF100 |
| Barkod | 8412544048721 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Vintage Basic |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 252 g |
| Boyutlar | 26 H x 8.5 W x 8.5 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Laken 1L Basic with Flow Cap Paslanmaz Çelik Matara - Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.268,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Laken 1L Basic with Flow Cap Paslanmaz Çelik Matara - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.268,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce





