1.349,00 TL 1 saat önce
Satın Al
Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - No Planet
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LKBSFNP |
| Barkod | 8412544058706 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Summit |
| Hacim | 500 ml |
| Renk | No Planet |
| Ağırlık | 328 g |
| Boyutlar | 22 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 24 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - Paslanmaz Çelik
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - Chupi
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - Mikanautikos
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - Popicorns
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

Laken Desenli 0.5L Basic wFC - Paslanmaz Çelik Çocuk Matarası - Sea Friends
En Düşük Fiyat: 1.349,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce
İlgili Ürünler

Laken Summit Çelik Termos - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Açık Mavi | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Haki | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Sarı | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce





