739,00 TL 1 saat önce ★ 5.0 (44)
Satın Al
Laken Neopren Matara Kılıfları 1L - iyah
★★★★★ 5.0 · 44 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 739,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LKST049N2 |
| Barkod | 8412544040206 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Vintage Basic |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | iyah |
| Ağırlık | 252 g |
| Boyutlar | 26 H x 8.5 W x 8.5 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |
İlgili Ürünler

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce





