
Laken Summit Çelik Termos - Turkuaz | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.790,00 TL | Son güncelleme: 57 dakika önce

★★★★⯨ 4.7 · 49 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 725,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 9 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | LKTS7 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Summit |
| Hacim | 750 ml |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 411 g |
| Boyutlar | 29 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 24 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 1.790,00 TL | Son güncelleme: 57 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.709,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.890,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.890,00 TL | Son güncelleme: 20 gün 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 56 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.716,25 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.609,55 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.709,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 56 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 10 saat önce