1.529,00 TL 59 dakika önce
Satın Al
Laken Thermo Çelik Termos 0.5L - Haki
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LK1850K |
| Barkod | 8412544057679 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Summit |
| Hacim | 500 ml |
| Renk | Haki |
| Ağırlık | 328 g |
| Boyutlar | 22 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 24 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Laken Thermo Çelik Termos 0.5L - Blue
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce

Laken Thermo Çelik Termos 0.5L - Gri
En Düşük Fiyat: 1.249,99 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Laken Thermo Çelik Termos 0.5L - Red
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
İlgili Ürünler

Laken Summit Çelik Termos - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Açık Mavi | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Haki | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Summit Çelik Termos - Sarı | 0.5L
En Düşük Fiyat: 1.547,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 12 saat önce





