2.019,00 TL 59 dakika önce ★ 5.0 (1)
Satın Al
Laken Thermo Çelik Termos 1L - Kırmızı
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.019,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | LK18100R |
| Barkod | 8412544057761 |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Vintage Basic |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | Kırmızı |
| Ağırlık | 252 g |
| Boyutlar | 26 H x 8.5 W x 8.5 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Laken Thermo Çelik Termos 1L - Gri
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce

Laken Thermo Çelik Termos 1L - Haki
En Düşük Fiyat: 1.650,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Laken Thermo Çelik Termos 1L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.650,00 TL | Son güncelleme: 59 dakika önce
İlgili Ürünler

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.5L
En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Gri | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Beyaz | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 0.75L
En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce





