
Laken Vintage Basic Matara - Siyah | 1L
En Düşük Fiyat: 1.409,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.268,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | LKBSH100BL |
| Marka | Laken |
| Koleksiyon | Vintage Basic |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 252 g |
| Boyutlar | 26 H x 8.5 W x 8.5 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun |

En Düşük Fiyat: 1.409,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.409,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 989,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.229,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce