1.599,00 TL 18 saat önce ★ 4.9 (81)
Satın Al
Stanley 0.7L Adventure Big Grip Beer Stein - Yalıtımlı Bira Bardakları - Beyaz 2
★★★★⯨ 4.9 · 81 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 18 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-02874-035 |
| Barkod | 6939236348355 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Big Grip Beer Stein |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Beyaz 2 |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 150 x 100 x 172 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.624,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 19 saat önce

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 3 gün 19 saat önce

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Hammertone Black
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.709,10 TL | Son güncelleme:

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.709,10 TL | Son güncelleme:





