
Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-11356-057 |
| Barkod | 1210001952171 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Big Grip Beer Stein |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Buz Beyaz |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 150 x 100 x 172 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.637,09 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce