1.637,09 TL 7 saat önce ★ 5.0 (3.464)
Satın Al
Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Siyah
★★★★★ 5.0 · 3.464 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.637,09 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.680,00 TL 4 saat önce ★ 4.9 (81)
Satın Al1.729,00 TL 5 saat önce ★ 4.9 (466)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-02874-034 |
| Barkod | 6939236348348 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Big Grip Beer Stein |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 150 x 100 x 172 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Adventure Big Grip Beer Stein | 0.70L - Hammertone Black
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





