10.499,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley Adventure Çelik Kamp Pişirme Seti - Shale + Charcoal
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 10.499,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
10.499,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-02479-049 |
| Barkod | 1210001909762 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Cookware |
| Hacim | 3780 ml |
| Renk | Shale + Charcoal |
| Ağırlık | 2133 g |
| Boyutlar | 216 x 270 x 156 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Kamp Pişirme Seti (21 Parça Set) - Çelik
En Düşük Fiyat: 8.049,08 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure Çelik Kızartma Tava Seti (9 Parça) 0.94 Lt - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.959,30 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure Paslanmaz Çelik İki Kişilik Pişirme Seti - Çelik
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Paslanmaz Çelik İki Kişilik Pişirme Seti - Çelik 2.0
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.589,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.814,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





