1.959,30 TL 4 saat önce
Satın Al
Stanley Adventure Çelik Kızartma Tava Seti (9 Parça) 0.94 Lt - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.959,30 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-02658-013 |
| Barkod | 6939236348508 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Cookware |
| Hacim | 940 ml |
| Renk | Çelik |
| Ağırlık | 950 g |
| Boyutlar | 21.8 x 5.5 x 26.4 cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Kamp Pişirme Seti (21 Parça Set) - Çelik
En Düşük Fiyat: 8.049,08 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure Paslanmaz Çelik İki Kişilik Pişirme Seti - Çelik
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Paslanmaz Çelik İki Kişilik Pişirme Seti - Çelik 2.0
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley Adventure Çelik Kamp Pişirme Seti - Shale + Charcoal
En Düşük Fiyat: 10.499,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





