8.689,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (1.450)
Satın Al
Stanley Adventure Cold For Days Outdoor Soğutucu | 28.3L - Beyaz
★★★★★ 5.0 · 1.450 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 8.689,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
15.179,08 TL 5 saat önce ★ 4.7 (247)
Satın Al15.999,00 TL 4 saat önce
Satın Al16.499,00 TL 8 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-01936-039 |
| Barkod | 6939236374675 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Cold For Days Cooler |
| Hacim | 28300 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 6070 g |
| Boyutlar | 471 x 397 x 540 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Adventure Cold For Days Outdoor Soğutucu | 28.3L - Açık Yeşil
En Düşük Fiyat: 16.499,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Cold For Days Outdoor Soğutucu | 28.3L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 15.179,08 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.870,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.430,27 TL | Son güncelleme: 13 saat önce





