
Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 2.066 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.050,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-02282-057 |
| Barkod | 6939236348300 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Stacking |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 230 g |
| Boyutlar | 146 x 87 x 87 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Pembe
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Krem
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Koyu Beyaz
En Düşük Fiyat: 936,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.016,72 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Beyaz
En Düşük Fiyat: 939,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure Stacking Bardak | 0.47L - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 1.398,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Cranberry
En Düşük Fiyat: 1.099,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Eflatun
En Düşük Fiyat: 1.199,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Pembe
En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





