1.900,00 TL 4 saat önce ★ 4.5 (148)
Satın Al
Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Siyah
★★★★★ 5.0 · 1.077 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.905,87 TL 7 saat önce ★ 5.0 (1.077)
Satın Al1.985,00 TL 5 saat önce ★ 4.4 (169)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10818-010 |
| Barkod | 1210001904095 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure To-Go |
| Hacim | 750 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 512 g |
| Boyutlar | 278 x 81 x 81 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.905,87 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.905,87 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 0.75L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 3.329,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.100,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Mavi
En Düşük Fiyat: 3.659,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.905,87 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.145,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.100,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure To-Go Termos | 1.0L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





