2.999,00 TL 4 saat önce
Satın Al
Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.999,00 TL 10 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-10836-0075 |
| Barkod | 1210001901568 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure To-Go Food |
| Hacim | 530 ml |
| Renk | Black 2.0 |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 135 x 100 x 100 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.720,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Mavi
En Düşük Fiyat: 2.285,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.870,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.111,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.53L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.669,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.965,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.895,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.720,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.323,15 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure To-Go Yemek Termosu | 0.35L - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.169,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce





