
Stanley Adventure Vakumlu Soğuk İçecek Bardağı 0.47 Lt - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-11882-043 |
| Barkod | 1200185004964 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Adventure Stacking |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Indigo |
| Ağırlık | 230 g |
| Boyutlar | 146 x 87 x 87 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.099,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.199,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.406,68 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.286,01 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.529,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 936,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.050,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.016,72 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 939,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce