1.916,10 TL 1 saat önce ★ 5.0 (2)
Satın Al
Stanley AeroLight Transit Mug 0.35L Termos Bardak - Pistachio - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 2 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.916,10 TL | Son güncelleme: 1 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10788-140 |
| Barkod | 1200185007941 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | AeroLight |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Pistachio - Yeşil |
| Ağırlık | 180 g |
| Boyutlar | 16.3 H x 6.9 W x 6.9 L cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.500,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce





