4.499,00 TL 7 saat önce
Satın Al
Stanley All Day Arista Mini Lunch Box 4 LT - Siyah
En Düşük Fiyat: 4.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13793-002 |
| Barkod | 1200185007200 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Arista Lunch Box |
| Hacim | 4000 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 500 g |
| Boyutlar | 260 x 95 x 175 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley All Day Arista Mini Lunch Box 4 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 4.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley All Day Arista Mini Lunch Box 4 LT - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 4.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley All Day Arista Mini Lunch Box 4 LT - Açık Mavi
En Düşük Fiyat: 4.499,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Nesting Shot Bardak Seti - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.524,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Adventure Nesting Shot Bardak Seti - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.583,12 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Nesting Shot Bardak Seti - Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





