1.699,00 TL 4 saat önce ★ 4.8 (98)
Satın Al
Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Siyah
★★★★★ 5.0 · 783 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-07937-004 |
| Barkod | 6939236347990 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 940 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 730 g |
| Boyutlar | 120 x 101 x 264 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.308,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Stainless Steel Ash
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





