
Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.079,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-11353-0107 |
| Barkod | 1210001901377 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 400 ml |
| Renk | Purple Smoke |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 135 x 86,3 x 107 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |

En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.236,71 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.463,20 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.001,09 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.140,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.920,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.810,90 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.826,13 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,99 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.001,09 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.266,10 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce