
Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Violet Blossom
★★★★★ 5.0 · 1.620 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-09382-115 |
| Barkod | 1210001950016 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 400 ml |
| Renk | Violet Blossom |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 135 x 86,3 x 107 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Pistachio
En Düşük Fiyat: 2.236,71 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Cranberry
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.463,20 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Gri
En Düşük Fiyat: 2.001,09 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Goldenrod Coral
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Kil Rengi
En Düşük Fiyat: 2.140,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.920,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.810,90 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 1.826,13 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Füme
En Düşük Fiyat: 2.999,99 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Koyu Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.001,09 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Eflatun
En Düşük Fiyat: 2.266,10 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Mercan
En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Purple Smoke
En Düşük Fiyat: 3.079,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Stainless Steel Ash
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





