1.790,00 TL 9 saat önce ★ 5.0 (2.497)
Satın Al
Stanley Classic Legendary Termos | 0.47L - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 2.497 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.790,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.790,00 TL 6 saat önce ★ 4.6 (200)
Satın Al2.191,15 TL 6 saat önce ★ 4.7 (563)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-01228-072 |
| Barkod | 6939236347884 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 460 g |
| Boyutlar | 82 x 82 x 261 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Termos | 0.47L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.585,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.47L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.048,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





