
Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Açık Pembe
★★★★★ 5.0 · 9.043 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.846,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-01612-063 |
| Barkod | 1210001957886 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 750 ml |
| Renk | Açık Pembe |
| Ağırlık | 598 g |
| Boyutlar | 89 x 89 x 298 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.846,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.979,01 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 1.979,01 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Koyu Beyaz
En Düşük Fiyat: 2.300,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Mor/Turuncu
En Düşük Fiyat: 1.700,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Kil Rengi
En Düşük Fiyat: 2.130,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Eflatun
En Düşük Fiyat: 2.094,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Mercan
En Düşük Fiyat: 2.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 0.75L - Koyu Beyaz 2.0
En Düşük Fiyat: 2.232,37 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





