
Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Koyu Beyaz
★★★★⯨ 4.7 · 1.864 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 2.689,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-08266-060 |
| Barkod | 6939236429832 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | Koyu Beyaz |
| Ağırlık | 807 g |
| Boyutlar | 117 x 94 x 358 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.539,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Agac Desenli
En Düşük Fiyat: 2.589,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Turuncu
En Düşük Fiyat: 3.599,99 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Buz Mavisi
En Düşük Fiyat: 2.750,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Kamuflaj
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Kahverengi
En Düşük Fiyat: 2.790,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 2.019,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Kiremit
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Classic Legendary Termos | 1.0L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.759,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





