
Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Stainless Steel Ash
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-11350-0031 |
| Barkod | 1210001901438 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Black 2.0 |
| Ağırlık | 615 g |
| Boyutlar | 101 x 101 x 221 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |

En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.308,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.236,71 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce