2.999,00 TL 5 saat önce ★ 4.7 (290)
Satın Al
Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Lacivert
★★★★⯨ 4.7 · 290 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
3.459,00 TL 8 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-07936-022 |
| Barkod | 6939236365703 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Lacivert |
| Ağırlık | 615 g |
| Boyutlar | 101 x 101 x 221 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Stainless Steel Ash
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.308,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Pistachio
En Düşük Fiyat: 2.236,71 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Cranberry
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





