1.799,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (2.881)
Satın Al
Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Siyah
★★★★★ 5.0 · 2.881 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.210,00 TL 5 saat önce ★ 4.7 (290)
Satın Al3.459,00 TL 8 saat önce
Satın Al3.977,90 TL 4 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-07936-004 |
| Barkod | 6939236348027 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary Food |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 615 g |
| Boyutlar | 101 x 101 x 221 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Stainless Steel Ash
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 3.459,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Yemek Termosu | 0.70L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Classic Legendary Food Jar | 0.94L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 2.308,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 2.024,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Pistachio
En Düşük Fiyat: 2.236,71 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Legendary Kaşıklı Yemek Termosu | 0.4L - Cranberry
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





