3.989,00 TL 4 saat önce ★ 4.5 (22)
Satın Al
Stanley Classic Stay Chill Sürahi Termos 1.9 LT - Buz Beyaz
★★★★⯨ 4.5 · 22 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 3.989,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10341-066 |
| Barkod | 1210001906907 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Stay Chill |
| Hacim | 1900 ml |
| Renk | Buz Beyaz |
| Ağırlık | 1020 g |
| Boyutlar | 20,6 x 14 x 23,8 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Stay Chill Sürahi Termos 1.9 LT - Buz Mavisi
En Düşük Fiyat: 5.299,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





