
Stanley Classic Stay Chill Sürahi Termos 1.9 LT - Buz Beyaz
En Düşük Fiyat: 3.989,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 5.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-10341-072 |
| Barkod | 1210001950719 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Stay Chill |
| Hacim | 1900 ml |
| Renk | Buz Mavisi |
| Ağırlık | 1020 g |
| Boyutlar | 20,6 x 14 x 23,8 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |

En Düşük Fiyat: 3.989,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce