3.400,00 TL 4 saat önce ★ 4.0 (2)
Satın Al
Stanley Classic Stay Hot French Press Termos | 1.4L - Krem
★★★★☆ 4.0 · 2 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 3.400,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-02888-087 |
| Barkod | 1210001906501 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic French Press |
| Hacim | 1400 ml |
| Renk | Krem |
| Ağırlık | 1130 g |
| Boyutlar | 181 x 124 x 242 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Classic Stay Hot French Press Termos | 1.4L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.950,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





