3.299,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (494)
Satın Al
Stanley Classic Yemek Çantası | 9.5L - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 494 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-01625-003 |
| Barkod | 6939236321754 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Lunch Bag |
| Hacim | 9400 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 1680 g |
| Boyutlar | 300 x 165 x 254 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik |





