2.599,00 TL 12 saat önce
Satın Al
Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Purple Dust Gloss
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13040-0075 |
| Barkod | 1210001901162 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Go Everyday Tumbler |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Purple Dust Gloss |
| Ağırlık | 310 g |
| Boyutlar | 98 x 94 x 162 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Bordo
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Peach Rose Gloss
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





