5.599,00 TL 7 saat önce
Satın Al
Stanley Fast Flow Water Jug 7,5 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 5.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
6.299,00 TL 5 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-01938-0205 |
| Barkod | 1200185025495 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Fast-Flow Water Jug |
| Hacim | 7500 ml |
| Renk | Black 2.0 |
| Ağırlık | 2010 g |
| Boyutlar | 297 x 297 x 343 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Fast Flow Water Jug 7,5 LT - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 5.984,05 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Fast Flow Water Jug 7,5 LT - Haki
En Düşük Fiyat: 5.543,12 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Beyaz Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Lacivert Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Bordo Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Açık Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce





