
Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10292-063 |
| Barkod | 6939236418447 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Go Everyday Tumbler |
| Hacim | 290 ml |
| Renk | Füme |
| Ağırlık | 230 g |
| Boyutlar | 12,35 H x 8,7 W x 8,7 L cm |
| Sıcak Tutma | 1 saat |
| Soğuk Tutma | 5 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 20 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Sarı Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 1 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 1 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Bordo
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 1 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Purple Dust Gloss
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce

Stanley Everyday Tumbler Termos Bardak 0.47 LT - Peach Rose Gloss
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





