1.425,87 TL 6 saat önce ★ 4.6 (2.089)
Satın Al
Stanley Go Quick Flip Water Bottle | 0.47L - Buz Beyaz
★★★★★ 5.0 · 4.108 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-09148-105 |
| Barkod | 1210001906389 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quick Flip |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Buz Beyaz |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 20.3 H x 7.6 W x 7.6 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 30 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Go Quick Flip Water Bottle | 0.47L - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 1.493,70 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley Go Quick Flip Water Bottle | 0.47L - Siyah 2.0
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Beyaz Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Füme Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Sarı Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.729,00 TL | Son güncelleme: 342 gün 18 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Yeşil Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 4.149,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Açık Mavi Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Mavi Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





