1.640,00 TL 6 saat önce ★ 4.8 (72)
Satın Al
Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Beyaz Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
★★★★⯨ 4.8 · 72 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.640,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12515-002 |
| Barkod | 1210001959460 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Fast Flow |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 386 g |
| Boyutlar | 28.9 H x 7.3 W x 7.3 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 10 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Siyah Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.158,20 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Turuncu Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Mavi Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Mor Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.665,86 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Yeşil Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.265,61 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Violet Blossom Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.965,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Pistachio Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.370,65 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Indigo Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.370,65 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Toz Pembe / Krem Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.091,75 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Siyah 2.0 Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.690,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Eflatun Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.231,22 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





