2.789,00 TL 6 saat önce
Satın Al
Stanley Iceflow Fast Flow Soğuk Su Termosu 0.70 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 2.789,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-11287-0629 |
| Barkod | 1200185024214 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Fast Flow |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Chalk |
| Ağırlık | 400 g |
| Boyutlar | 28.4 H x 7.9 W x 10 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 10 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Iceflow Fast Flow Soğuk Su Termosu 0.70 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.789,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Iceflow Fast Flow Soğuk Su Termosu 0.70 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 2.789,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Siyah Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.158,20 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Beyaz Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.640,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Turuncu Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Mavi Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Mor Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.665,86 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Iceflow™ Fast Flow Bottle - Yeşil Yalıtımlı Çelik Şişe | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.265,61 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





