1.999,00 TL 6 saat önce ★ 4.2 (4.505)
Satın Al
Stanley IceFlow™ Flip Straw Tumbler Pipetli Termos | 0.89L - Mor/Turuncu
★★★★☆ 4.2 · 4.505 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.065,87 TL 9 saat önce ★ 5.0 (4.016)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-09993-538 |
| Barkod | 1210001965041 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Flip Straw |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Mor/Turuncu |
| Ağırlık | 600 g |
| Boyutlar | 24.5 H x 13.7 W x 14 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley IceFlow™ Flip Straw Tumbler Pipetli Termos | 0.89L - Lacivert/Mavi
En Düşük Fiyat: 3.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley IceFlow™ Flip Straw Tumbler Pipetli Termos | 0.89L - Kül Rengi
En Düşük Fiyat: 2.065,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Füme Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mercan Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.850,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Pembe Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mavi Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Lila Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





